دپو سه میلیون بطری آب معدنی اربعینی/ مراقب گرمازدگی زائران اربعین باشید

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان ایلام، گفت: فعالیت و تمرکز اصلی موکب ها در زمینه توزیع آب خنک و شربت آب لیمو خنک جهت پیشگیری از گرمازدگی در مرز مهران بسیار مهم و حائز اهمیت است که باید مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش شکرستان به نقل از روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، استان ایلام «محمد زارع» درحین بازدید از موکب های مورد حمایت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در مهران، اظهار کرد: بیش از 3 میلیون بطری آب‌ معدنی سرد توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، برای زائران امام حسین (ع) در مرز مهران و در سرد خانه شهر ایلام دپو و توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه ستاد اجرایی برای ارائه خدمات به زائرین مرز مهران تمام قد پای کار است، خاطرنشان کرد: به صورت روزانه مواد غذایی، آب، یخ و نان در اختیار موکب های مسیر تردد زائران از طرف ستاد اجرایی قرار میگیرد.

زارع ادامه داد: علاوه بر دپوی 20 هزار قالب یخ ، روزانه ۱۰ تن یخ، یعنی حدود ۵۰۰ قالب در روز توسط دستگاه پرتابل یخساز بنیاد احسان مستقر شده در پایانه برکت تولید و در بین موکب ها توزیع می شود.

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان ایلام با تاکید بر اینکه این نهاد انقلابی به صورت شبانه روزی و با تمام توان در راستای مهیا کردن سفری با ارامش و راحت زائران مرز مهران است، تصریح کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام( ره)، متعلق به مردم است و در راستای خدمت به زائران اربعین از هیچ کوششی دریغ نخواهد شد.