دیدار استاندار ایلام با مدیرعامل شرکت هلدینگ پتروشیمی ایرانیان

استاندار ایلام با هدف پیگیری یکی از مصوبات سفر رئیس جمهور و تسریع در آغاز عملیات پارک پلی پروپیلن با مهندس اشرف زاده مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی ایرانیان دیدار کرد. به گزارش پایگاه خبری شکرستان به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام دکتر حسن بهرام نیا با بیان اینکه با راه اندازی پارک پلی پروپیلن در […]

استاندار ایلام با هدف پیگیری یکی از مصوبات سفر رئیس جمهور و تسریع در آغاز عملیات پارک پلی پروپیلن با مهندس اشرف زاده مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی ایرانیان دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری شکرستان به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام دکتر حسن بهرام نیا با بیان اینکه با راه اندازی پارک پلی پروپیلن در ایلام با توجه به وجود پتروشیمی و ذخایر غنی نفت و گاز، زنجیره ارزش این صنعت در استان تکمیل می‌شود، خواستار تسریع در فرایند سرمایه‌گذاری و انتخاب سرمایه گذار و آغاز عملیات اجرایی این پروژه مهم که مورد تاکید ریاست جمهوری هم هست، شد.

استاندار ایلام با اشاره به اشتعال زایی ۵ هزار نفر مستقیم و ۹ هزار نفر غیر مستقیم این پروژه، گفت: با راه‌اندازی پارک‌پلی پروپیلن و تکمیل زنجیره پایین دستی پتروشیمی ظرف مدت ۲ سال تحولی عظیم در حوزه پتروشیمی استان رقم خواهد خورد‌.