دیدار نماینده مردم حوزه جنوب ایلام در مجلس و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

به گزارش پایگاه خبری شکرستان ،نماینده مردم حوزه جنوب استان در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیرکل و معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام و سعید خیراللهی رییس انجمن هنرهای نمایشی ایلام، روز دوشنبه 11 اردیبهشت ماه با اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار و گفتگو کردند. بهزاد علیزاده؛ نماینده […]

به گزارش پایگاه خبری شکرستان ،نماینده مردم حوزه جنوب استان در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیرکل و معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام و سعید خیراللهی رییس انجمن هنرهای نمایشی ایلام، روز دوشنبه 11 اردیبهشت ماه با اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار و گفتگو کردند.

بهزاد علیزاده؛ نماینده مردم حوزه جنوب ایلام در مجلس شورای اسلامی، در این دیدار اظهار داشت: سه میلیارد و ۸٠٠ میلیون تومان برای مجتمع دهلران اختصاص داده خواهد شد.

وی همچنین خواستار حمایت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری ششمین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شرهانی و برنامه‌های اربعین سال جاری در استان ایلام شد.

در ادامه محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تشکر از توجه نماینده مردم حوزه جنوب در مجلس شورای اسلامی به مقوله فرهنگ و هنر، قول مساعد دادند که معادل 3 میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در راستای تکمیل مجتمع‌های دره‌شهر و آبدانان اختصاص دهند.

وی همچنین حمایت مالی و پشتیبانی لازم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را جهت پوشش برنامه‌های هنری و فرهنگی استان و به‌ویژه در حوزه اربعین اعلام نمودند.

پیگیری برقراری چارت شهرستان بدره و حمایت از عضویت و بیمه و اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه از دیگر مواردی بود که وزیر محترم قول مساعد دادند.

در این دیدار هوشمند، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام نیز گزارش مختصری از وضعیت فرهنگی و هنری استان ارائه کرد.