سردار زهرایی؛ انقلاب اسلامی تکمیل کننده نهضت حسینی و عاشورایی است

سردار زهرایی گفت: نهضت عاشورا هدفش تشکیل حکومت شیعی و اسلامی بود و انقلاب اسلامی با تشکیل حکومت اسلامی این نهضت را تمام کرد.

به گزارش پایگاه خبری شکرستان ،سردار «محمد زهرایی»، صبح امروز(۱۶ شهریور) در اجتماع بزرگ جهادگران حسینی استان ایلام که در محل سالن آمفی تئاتر فنی و حرفه ای ایلام برگزار شد، با بیان اینکه انقلاب اسلامی تکمیل کننده نهضت حسینی وعاشورایی است ،اظهار داشت: نهضت عاشورا هدفش تشکیل حکومت شیعی و اسلامی بود و انقلاب اسلامی با تشکیل حکومت اسلامی این نهضت را تمام کرد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور ،با اشاره به عشق و شور حسینی در میان مسلمانان و صدور آن به کل جهان افزود: اربعین حسینی فناوری تولید شده انقلاب اسلامی برای صدور اهداف نهضت حسینی به جهان است.

وی با عنوان اینکه در طول بیش از ۱۴۰۰ سال شعله عشق به امام حسین(ع) در دل عشاق حسینی شعله ور شده است، افزود: انقلاب اسلامی توانست این عشق و ارادت به ابا عبدالله(ع) را به همه جهانیان صادر کند و اقتدار اسلام را به رخ جهانیان بکشد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه استمرار عشق به حسین (ع) وادامه آن اربعین حسینی وپیاده روی اربعین است ،گفت: همهٔ روزها عاشوراست وهمهٔ ارض کربلاست و اربعین نیز طولش از عاشورا تا نهضت امام زمان(عج) ادامه دارد.

وی با بیان این مطلب که ما به اربعین حسینی بعنوان پیاده روی امام زمانی (عج) نگاه می کنیم، افزود: اربعین حسینی فناوری انقلاب اسلامی و استمرار مسیر حسینی است و امروز میعادگاه همه عاشقان برای نمایش اقتدار حکومت اسلامی، و امت های مسلمان است.

سردار محمد زهرایی، با اشاره به اینکه ۳هزار وسیصد گروه جهادی در زمینه خدمت رسانی به زوار اربعین فعالیت دارند،گفت: جهادگران بسیجی و حسینی در سیل، زلزله و اجرای پروژه های محرومیت زدایی درخشیده اند و امروز ،گروه های جهادی پیمان مجددی می بندند که در مسیر اربعین حسینی همراه و هم پیمان با مردم عزیز ایران اسلامی برای صدور  این فناوری  تولید شده انقلاب اسلامی به سمت لشکر خوبان امام زمان(عج) حرکت کنند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور عنوان کرد:  گروه های جهادی بسیج در امر موکب داری و خدمات رسانی فردی به زوار اربعین  پیش قراول هستند و بیش از ۳ هزار و ۳۰۰ گروه جهادی در بیش از ۷۰۰ موکب در طول این مدت فعالیت دارند .

وی در پایان گفت: امیدواریم از امروز این نقطه عزیمت ،با شور و حرارت بیشتری با سازماندهی و ساماندهی بهتری برای خدمت موثرتر برای زوار رقم زده شود.