سه بانوی ورزشکار ایلامی به اردوی تیم ملی کبدی دعوت شدند

سه بانوی ورزشکار ایلامی به اردوی تیم ملی کبدی دعوت شدند رییس هیات کبدی ایلام گفت: سه بانوی ورزشکار این استان به اردوی انتخابی تیم ملی کبدی دعوت شدند. به گزارش شکرستان به نقل از ایرنا غلامرضا رئوفی روز سه شنبه افزود: بر اساس اعلام رسمی فدراسیون کبدی، خانم ها فاطمه منصوری، سارا غلامی زرنه […]

سه بانوی ورزشکار ایلامی به اردوی تیم ملی کبدی دعوت شدند
رییس هیات کبدی ایلام گفت: سه بانوی ورزشکار این استان به اردوی انتخابی تیم ملی کبدی دعوت شدند.

به گزارش شکرستان به نقل از ایرنا غلامرضا رئوفی روز سه شنبه افزود: بر اساس اعلام رسمی فدراسیون کبدی، خانم ها فاطمه منصوری، سارا غلامی زرنه و معصومه اصل مزر به اردوی آماده سازی تیم ملی اعزامی به نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگ‌ژو چین دعوت شدند.

وی افزود: این اردو بدلیل شرایط کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی در ۲ گروه جداگانه و به میزبانی استان تهران برگزار می‌شود.

رئوفی ادامه داد: نمایندگان استان در گروه اول خانم ها منصوری از ایلام و غلامی زرنه از شهرستان ایلام و در  گروه دوم نیز خانم اصل مزر از شهرستان دره شهر هستند.

رییس هیات کبدی ایلام یادآور شد: اردوی گروه اول از روز پنجشنبه ۱۳ تا ۱۸ و اردوی گروه دوم نیز از پنجشنبه ۲۰ تا ۲۶ آبان ماه جاری در مجموعه ورزشی مادران و کودکان بعثت واقع در استان تهران برگزار می‌شود و ضروری است این بازیکنان عصر روز اول اردو خود را به سرپرست تیم معرفی کنند.

وی ابراز امیدواری کرد: با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان شاهد پیشرفت کبدی در استان باشیم.

۱۷۰ ورزشکار سازمان یافته کبدی در ۲ بخش زنان و مردان در استان فعالیت دارند. به گفته رئوفی، از این تعداد ۱۰۰ نفر را زنان و ۷۰ نفر را مردان تشکیل می دهند.