سپاه و بسیج سد بلای ملت ایران هستند

جانشین ستاد بسیج مستضعفین: سپاه و بسیج سنگر و سد بلای ملت ایران هستند.

سردار حسین معروفی روز شنبه در آیین اختتامیه جشنواره جام رسانه امید اظهار داشت: ما برای حمایت از مردم به خود افتخار می کنیم.

وی تاکید کرد: خبرنگاران در جشنواره امید برای مردم تولید امید و برای دشمنان تولید ناامیدی می کنند.

وی افزود: قبل از پیروزی انقلاب همه ملت ایران ، همه نخبگان، اندیشمندان و جوانان به فرمان امام خمینی لبیک گفتند و رژیم ستم شاهی را از میان برداشتند.

وی ادامه داد: همه ملت ایران در تولید انقلاب و قدرت نرم سهیم بودند.

سردار معروفی اظهار داشت: در هشت سال بیشتر ابر قدرت ها از رژیم بعث حمایت کرد و ایران قدرتمند و با اتحاد خود عزت و شرف خود را حفظ کرد.

وی افزود: جریان سازندگی همه پای کار بودند و در جریان هسته ای، ایران پای این فناوری خود ایستاد و جزو باشگاه هسته ای دنیا شد.

وی ادامه داد: ایران چون قربانی سلاح های نظامی است و مقام معظم رهبری آن را منع کرده تنها به دنبال انرژی صلح آمیز هسته‌ای برای آینده کشور خود بود تا از دنیا جا نماند.

سردار معروفی اظهار داشت: دشمن با ترور شهید سلیمانی قلب ۸۰ میلیون ایرانی و همه آزاد مردان را در جهان به درد آورد.

وی ادامه داد: ملت بزرگ ایران در ۱۱ اسفند پای غیرت خود ایستاد و مهر تاییدی یه خواسته خود زد.

سردار معروفی گفت: مردم ایران ثابت کردند هر کجا اعتقادها و باورهای دینی آنها در خطر باشد برای دفاع از حقیقتشان دور یک میز می نشیند و از اعتقاد خود دفاع می کنند.

‌وی افزود: امروز اگر کانون گرمی برای همه مدافعان نظام است باید دست این مردم را بوسید و مردم هوشمندانه در همه صحنه ها حضور دارند.

وی تاکید کرد: سپاه و بسیج فدای ملت ایران، انقلاب اسلامی و فدای ولایت که دیده بانی واقعی اسلام می شود و نگاه قومی و قبیله ای و جناحی در ارایه خدمات ندارد.

#پیشرفت_ایران
#رسانه_امید_آفرین
#جام_رسانه_امید
#تیم_خبری_شهید_محمود_صارمی
#ایلام_پایتخت_خادمین_اربعین_حسینی
#ایلام_قهرمان