«طنین مقاومت قدس» با دستهای خلاق کودکان ونوجوانان ایلامی در مصلی بزرگ امام خمینی شهر ایلام

کودکان و نوجوانان ایلامی در کارگاه نقاشی دایر شده در مصلی امام خمینی(ه) مظلومیت کودکان فلسطینی را به تصویر کشیدند.

به گزارش پایگاه خبری شکرستان مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایلام به اهمیت راهپیمایی روز قدس و ضرورت ایجاد حس همدلی در کودکان و نوجوانان ایرانی با مردم مظلوم فلسطین اشاره کرد و اظهار داشت:  اهمیت گرامیداشت این مناسبت‌ها در قالب فعالیت‌های اثرگذار فرهنگی و هنری برای کودکان و نوجوانان مسلمان ایران ضرورت دارد.

فاطمه رستگار با تاکید بر اهمیت حضور کودکان و نوجوانان ایرانی برای ابراز خشم و انزجار خود از رژیم غاصب و کودک کش صهیونیسم و نشان دادن حس همدردی خود به کودکان مظلوم فلسطینی که برای استیفای حق خود شاهد به شهادت رسیدن خانواده هایشان هستند اظهار داشت: ضرورت حضور کودکان و نوجوانان ایرانی ، در این روز بزرگ احساس می شود و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در راستای ارائه فعالیتهای فرهنگی خود در کلیه شهرستان‌های استان با ایجاد ایستگاههای نقاشی حضور فعال داشت.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایلام با قدر دانی از حضور همکاران  برای اجرای برنامه های فرهنگی کودکان و نوجوانان در راهپیمایی این روز بزرگ افزود: ایستگاه نقاشی ویژه کودکان و نوجوانان در محل مصلی امام خمینی(ره) شهر ایلام دایر شد که مورد استقبال بی‌نظیر کودکان و نوجوانان ایلامی قرار گرفت.

وی افزود : در این ایستگاه علاوه بر کشیدن نقاشی توسط کودکان، به فعالیتهای فرهنگی دیگری از جمله معرفی سرزمین و وقایع روز قدس به کودکان و نوجوانان توسط مربیان کانون پرداخته شد.

فاطمه رستگار خاطر نشان کرد: از کلیه کودکان و نوجوانان استان در روزهای گذشته جهت حضور در راهپیمایی بزرگ روز قدس به جهت حس همدلی و ابراز احساسات خود با کودکان و نوجوانان فلسطینی دعوت شده بود که خوشبختانه این مهم محقق شد و شاهد حضور پر رنگ این عزیزان در غرفه ایجاد شده در مصلی امام خمینی (ره ) شهر ایلام بودیم.

وی در پایان از حضور پر شور کودکان و نوجوانان در این مراسم  قدر دانی کرد و گفت: امروز شاهد فعالیتهای بسیار خوب و تاثیر گذاری در ایستگاه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بودیم وکودکان با رسم نقاشی‌های مرتبط ،خشم و انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیسم نشان دادند .

گزارش تصویری از این حضور را با هم ببینیم