قدردانی معاون وزیر نفت از شرکت گاز استان ایلام بخاطر خدمات رسانی به زائرین اربعین

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از شرکت های فعال در کنگره عظیم اربعین تقدیر و به پاس خدمت رسانی مناسب کارکنان شرکت گاز ایلام در خدمت رسانی به زائران اربعین به نیابت از آنان، لوح تقدیری به مدیرعامل این شرکت اعطا نمود.

به گزارش شکرستان ؛ مجید چگنی در مراسمی که در ستاد شرکت ملی گاز ایران برگزار شد و طی لوح تقدیری خطاب به مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام افزود:حماسه حضور بی‌نظیر مردمی در کنگره عظیم اربعین حسینی با شعارها، مرثیه‌ها و اهداف متعالی آن  مصداق میدان فرهنگی بزرگی است که هویت اسلامی و شیعی را به رخ دشمنان اسلام کشانده و آمادگی خود را برای جهاد در راه خدا اعلام می‌دارد.

وی اظهار داشت: عاشقانی که از سراسر دنیا بدون توجه به تعلق سرزمینی در کنار هم به شوق حرم امام حسین(ع) قدم برداشته و آزادگی و ایثار در راه حق را تکریم می‌نمایند خدمت به این دلباختگان اهل بیت  و حماسه حضور مواکب خدمت رسان به زوار حسینی نمایانگر صحنه‌های عاطفی، محبت ،مودت و از خود گذشتگی دلدادگان آن حضرت و مصداق برای تقرب به خداوند متعال و سبب رحمت و شفاعت در قیامت است.

معاون وزیر نفت تصریح کرد: این زحمات صادقانه و خالصانه و خدمت رسانی به زائران اباعبدالله الحسین فرصتی برای برداشتن گام‌هایی هرچند کوچک در پاسداشت این واقعه بزرگ و گرامیداشت این قیام الهی و ایمانی است.