فریده الیاس پوریان بر لزوم تخصیص اعتبار به حوزه بانوان در استان ایلام تأکید کرد

فریده الیاس پوریان گفت : با توجه به عدم تخصیص اعتبار به حوزه بانوان در سفر ریاست جمهوری به استان ایلام ،لازم است به این مهم توجه ویژه و اعتبار لازم به این حوزه در استان اختصاص داده شود.

فریده الیاس پوریان در نشست معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با استاندار ایلام ،مدیران دستگاههای اجرایی و فعالین حوزه زنان اظهار داشت:زنان ایلامی با رشادت‌ها و فداکاری های خود در دوران هشت سال دفاع مقدس با تلاش و سختکوشی پله های رشد و ترقی را طی کرده و نقشی تاثیر گذار و قدرتمند در جامعه ایفا کردند.

مدیر کل امور زنان وخانواده استانداری با اشاره به اینکه در سفر ریاست محترم جمهوری به استان ایلام، معاونت امور زنان و خانواده رئیس جمهور حضور نداشتند،افزود: متاسفانه هیچ گونه بودجه ،اعتبار و برنامه خاصی به حوزه بانوان در سفر ریاست جمهوری به استان اختصاص نیافت و از دکتر خزعلی انتظار است، با تدوین برنامه های مناسب و کسب اعتبارات در حوزه مذکور عنایت ویژه به حوزه بانوان استان ایلام ،داشته باشند.

الیاس پوریان تصریح کرد: در دولت سیزدهم ، از مدیریت بانوان در بخش‌های مختلف بهره گرفته شد که از جمله این مدیریت ها می توان به، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، انتقال خون ، استاندارد وامور کتابخانه ها اشاره کرد، همچنین از بانوان در سمت بخشدار، شهردار و روسای ادارات شهرستان نیز بهره گرفته شده است .