مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان:پنج اکیپ رفع حوادث شرکت آبفای ایلام در مرز مهران مستقر هستند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از استقرار پنج اکیپ امداد و اتفاقات آب و فاضلاب در پایانه مرزی مهران در ایام اربعین خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شکرستان از ایلام،”پرویز ناصری” گفت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته پنج اکیپ رفع حوادث و اتفاقات شرکت در پایانه مرزی مهران مستقر و به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات و رفع حوادث احتمالی در خصوص آبرسانی به زوار و مواکب، سرویس‌های بهداشتی و پارکینگ ها هستند.

وی با اشاره به حوادث غیر مترقبه در مورد انشعابات و شبکه های توزیع، افزود: اکیپ های آبفای ایلام با تجهیزات کامل شامل دستگاه بیل مکانیکی، لوله، اتصالات، ابزار آلات فنی و تعمیرات پیشگیرانه  از جمله تهیه یا تعمیر الکترو پمپ‌های ذخیره مورد نیاز چاه‌ها بصورت فوری  در محل وقوع حادثه حاضر خواهند بود و سریعا نسبت به رفع حوادث ایجاد شده اقدام لازم انجام خواهند داد.

ناصری یادآور شد: با اقداماتی که در اجرای زیر ساخت های آب از جمله  تجهیز و آماده بکار سه حلقه چاه، احداث مخازن ذخیره و خطوط انتقال آب …، آب مورد نیاز تمامی موکب ها، سرویس های بهداشتی و سایر کاربری های موجود در مسیر و  مرز  پایانه مهران تامین و  هیچ گونه مشکلی در زمینه تامین آب مورد نیاز زائران حسینی در مرز مهران وجود  ندارد.