مراسم گرامیداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی در استان ایلام برگزار شد

به گزارش شکرستان ،گرامیداشت “الماس های درخشان “، با حضور استاندار ایلام، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ،جمعی از مسئولین استانی و خانواده های آزادگان سرافراز، در سالن اجتماعات فنی و حرفه ای ایلام  به منظور تجلیل و تکریم از آزادگان استان برگزار و از رشادت ها و دلاوری‌های این اسوه‌های صبر و […]

به گزارش شکرستان ،گرامیداشت “الماس های درخشان “، با حضور استاندار ایلام، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ،جمعی از مسئولین استانی و خانواده های آزادگان سرافراز، در سالن اجتماعات فنی و حرفه ای ایلام  به منظور تجلیل و تکریم از آزادگان استان برگزار و از رشادت ها و دلاوری‌های این اسوه‌های صبر و مقاومت  تقدیر به عمل آمد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم ،عنوان کرد: استان ایلام دارای ۳۳۸ نفر آزاده سرافراز است که ۱۲ نفر از آنها به فیض شهادت نائل آمده اند.

وی از انجام بیش از ۱۶ هزار دیدار با خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران در سال گذشته توسط، نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، استاندار محترم، ائمه جمعه، فرمانداران شهرستان ها، مدیران کل دستگاه ها و کارکنان بنیاد شهید ستاد و شهرستان ها و سایر مسئولان خبر داد.

گفتنی است ؛ در پایان مراسم از آزادگان سرافراز با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد.

لازم به ذکر است ؛مراسم غبار روبی مزار شهدای گمنام با حضور مسئولین استانی و جمعی از آزاده های سرافراز استان ایلام انجام شد.