مردم ایوان در راه دفاع از امنیت کشور جانفشانی های بسیاری داشته اند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام گفت: مردم شهرستان ایوان در راه دفاع از امنیت کشور جانفشانی های بسیاری داشته اند و امروز یکی دیگر از فرزندان این دیار در راه امنیت کشور و جامعه، جان خود را فدا کرد. به گزارش شکرستان ایلام؛ جمال اسدی در مراسم تشییع و خاکسپاری شهید گرانقدر «سرهنگ محمد […]

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام گفت: مردم شهرستان ایوان در راه دفاع از امنیت کشور جانفشانی های بسیاری داشته اند و امروز یکی دیگر از فرزندان این دیار در راه امنیت کشور و جامعه، جان خود را فدا کرد.

به گزارش شکرستان ایلام؛ جمال اسدی در مراسم تشییع و خاکسپاری شهید گرانقدر «سرهنگ محمد یاسمی» گفت: مردم شهرستان ایوان در راه دفاع از امنیت کشور جانفشانی های بسیاری داشته اند و امروز یکی دیگر از فرزندان این دیار در راه امنیت کشور و جامعه، جان خود را فدا کرد.

وی افزود: مراسم تشییع و خاکسپاری شهید گرانقدر سرهنگ محمد یاسمی با حضور محمد سبحان حسنی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام، دکتر جمال اسدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام، سردار شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) و سردار القاصی مهر فرمانده انتظامی استان ایلام، اقشار مختلف مردم شهید پرور و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران صبح روز یکشنبه ۵ تیرماه، در مقابل فرماندهی انتظامی شهرستان ایوان برگزار شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: مردم شهرستان ایوان در راه دفاع از امنیت کشور جانفشانی های بسیاری داشته اند و امروز یکی دیگر از فرزندان این دیار در راه امنیت کشور و جامعه، جان خود را فدا کرد.

وی ادامه داد: مردم ایوان در آبان سال ۵۹ و در آستانه عاشورای حسینی، هفت نفر از بهترین فرزندان خود را در راه امنیت کشور تقدیم اسلام و انقلاب کردند و در خرداد سال ۶۴ نیز بیش از ۱۴۰ تن از فرزندان خود را تقدیم انقلاب کردند.

اسدی با اشاره به اینکه در مرداد سال ۶۷ جمعی دیگر از فرزندان این دیار در تنگه کوشک جان خود را نثار کردند، افزود: این مردم ثابت کردند در هر برهه از نظام حاضر هستند که بهترین داشته های خود را نثار کنند و امروز نیز این فرزند برومند در راه حفظ امنیت جامعه به شهادت رسید.

وی با تقدیر از حضور با شکوه عموم مردم در مراسم تشییع پیکر شهید یاسمی، گفت: مردم قدر خدمتگزاران خود را به خوبی می دانند و با حضور پرشور خود، فهم و بینش خود را نشان دادند.

مدیرکل بنیاد استان ایلام در پایان گفت: امیدوارم توفیق نصیب شود تا در پیشگاه مقدس شهید یاسمی و همه شهدای والامقام سربلند باشیم.

شهید والامقام «سرهنگ محمد یاسمی» در تاریخ ۲ تیرماه سال جاری، در تهران حین درگیری با شرور مسلح به درجه رفیع شهادت نائل آمد.