فرمانده سپاه امیرالمومنین «ع» استان ایلام:

مردم پای نظام و انقلاب ایستاده اند

سردار جمال شاکرمی گفت: امروز مردم ولایت مدار ما با حضور چشمگیر خود در این راهپیمایی شرکت کردند و پیوند باشکوه ملت و نظام را برای جهانیان به نمایش گذاشتند تا مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و دشمنان نظام بزنند .

شکرستان ؛ صبح امروز فرمانده سپاه امیرالمومنین«ع» استان ایلام در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار شکرستان حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را حامل چند پیام به استکبار جهانی و دشمنان دانست و گفت: علیرغم شیطنت ها و توان مضاعفی که دشمنان برای ساقط کردن نظام گذاشتند، مردم پای نظام ایستاده اند و دشمن را ناامید کرده اند.

وی با بیان اینکه استراتژی دفاعی نظام ما مردم محور است، افزود: امروز مردم ولایت مدار ما با حضور چشمگیر خود در این راهپیمایی شرکت کردند و پیوند باشکوه ملت و نظام را برای جهانیان به نمایش گذاشتند تا مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی ودشمنان نظام بزنند .

فرمانده سپاه امیرالمومنین «ع» استان ایلام این حضور باشکوه را حامل پیامی برای مسئولین نیز دانست و تصریح کرد: امروز اقشار مختلف مردم متعهد ما در سرمای سرد بهمن ماه با حضور گرمشان آمده اند تا پایبندی خود را به انقلاب و نظام نشان دهند و مسئولان نیز باید تمام توان خود را برای خدمت به مردم پای کار آورند.

سردار شاکرمی با تأکید بر اینکه مردم بزرگ ما شایسته خدمت هستند ،بیان کرد: پیام دیگر این راهپیمایی برای خود مردم است و مردم باید بدانند دشمنان خیر و صلاح ما را نمی خواهند و دنبال موفقیت و عزت مردم ما نیستند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان می خواهند ما را به ۴۴ سال قبل زمانی که آمریکایی ها همه منابع کشور را به یغما بردند، برگردانند تصریح کرد: دشمن سرافرازی،عزت و اقتدار ملت ما را نمی خواهد و مردم ما با هوشیاری توطئه و نقشه های آنها را نقش بر آب کردند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین«ع» استان ایلام افزود:امروز مردم با حضوری پر رنگ و بانشاط در این راهپیمایی باشکوه و پر از احساس و انرژی به دشمنان فهماندند که پایبند و وفادار به انقلاب هستند و هرگز به دشمنان اجازه دست درازی نخواهند داد.

وی حضور پر عظمت و حماسه ساز دانش آموزان و نسل جوان را در این راهپیمایی ارزشمند دانست و گفت: دشمن باید بداند نسل نوجوان و جوان ما امروز با حضور چشمگیر خود آمده اند تا دشمنان را نا امید وپایبندی خود را به انقلاب و ارزشهای اسلامی ودینی نشان دهند.