حجت‌الاسلام والمسلمین نجفی ؛

مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی از اقدامات رسانه ای استان ایلام در حوزه اربعین حمایت ویژه نماید

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان ایلام در دیدار با رئیس سازمان رسانه ای سپهر، با اشاره به برنامه ریزی‌های انجام شده در حوزه رسانه،گفت: استان ایلام دارای ظرفیت رسانه ای خوبی است، بنابراین می طلبد حمایت های ویژه ای از برنامه های رسانه ای اربعین در استان صورت گیرد.

به گزارش شکرستان به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان ایلام، حجت الاسلام نجفی با احمد مداحی، رئیس سازمان رسانه‌ای سپهر و معاون سازمان تبلیغات اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام نجفی در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در استان ایلام در ماه‌های اخیر، گفت: برنامه‌های خوبی در حوزه رسانه صورت گرفته که از جمله میتوان به برنامه های عید سعید غدیر، ماه محرم و اربعین حسینی اشاره کرد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان ایلام، با اشاره به برنامه ریزی‌های انجام شده در حوزه رسانه،گفت:با توجه به ظرفیت استان ایلام در این زمینه انتظار است؛ حمایت های ویژه ای از برنامه های رسانه ای بخصوص برنامه های اربعین صورت پذیرد.

وی افزود: در ماه‌های اخیر حجم عملیات‌های مرکز رسانه سازمان همه مسئولین را امیدوار کرده است که ان شاءالله در استان‌ها نیز شاهد موفقیت‌های عرصه رسانه باشیم.

حجت‌الاسلام نجفی افزود: باتوجه به شناخت خوبی که از ظرفیت استان ایلام بویژه در ایام اربعین در مرکز بوجود آمده ، امید است ان شاءالله پشتیبانی خوبی از عملیات‌های طراحی شده در اربعین صورت گیرد.

احمد مداحی، معاون سازمان تبلیغات اسلامی ضمن ابراز رضایت از عملکرد مرکز رسانه استان ایلام بخصوص در مراسم جشن نیمه شعبان گفت: عملکرد مرکز رسانه استان ایلام رشد قابل قبولی نسبت به گذشته داشته است.

رئیس سازمان رسانه‌ای سپهر ابعاد عملیات‌های کشوری را تحلیل کرده و برنامه‌های آتی سازمان تبلیغات اسلامی کشور را تبیین کرد، وبا ابراز امیدواری از برنامه ریزی‌هایی که صورت گرفته گفت: ان شاءالله در ماه‌های آینده شاهد اتفاقات مثبتی در حوزه رسانه باشیم.

در پایان احمد مداحی با اشاره به نگاه مثبت حجت‌الاسلام والمسلمین نجفی به حوزه رسانه ،گفت: با توجه به سوابق و تجربیات کافی شما قطعا شاهد اتفاقات موثری در حوزه رسانه استان، خصوصا در ایام اربعین خواهیم بود.