مشاور استاندار ایلام:مشورت و گفتگو با جوانان در پویایی جامعه و کمک به مسئولان اثرگذار است

به گزارش شکرستان ، در ادامه سلسله نشست‌های هم‌اندیشی با جوانان در شهرستان‌ها، نشست هم‌اندیشی مشاور استاندار ایلام با جوانان شهرستان‌ دره‌شهر و بدره با هدف بهره‌گیری از ایده‌ها و نکته نظرات جوانان، امروز یکشنبه ۸ بهمن ماه در محل سالن جلسات فرمانداری‌های دره‌شهر و بدره برگزار شد. مرتضی سبزی، مشاور استاندار ایلام در امور […]

به گزارش شکرستان ، در ادامه سلسله نشست‌های هم‌اندیشی با جوانان در شهرستان‌ها، نشست هم‌اندیشی مشاور استاندار ایلام با جوانان شهرستان‌ دره‌شهر و بدره با هدف بهره‌گیری از ایده‌ها و نکته نظرات جوانان، امروز یکشنبه ۸ بهمن ماه در محل سالن جلسات فرمانداری‌های دره‌شهر و بدره برگزار شد.

مرتضی سبزی، مشاور استاندار ایلام در امور جوانان در این دیدارها با بیان اینکه مشورت و گفتگو با جوانان در پویایی جامعه و کمک به مسئولان اثرگذار است، گفت: برگزاری این جلسات به‌صورت مداوم و تخصصی در سطح هر شهرستان بسیار مثمرثمر خواهد بود و بر آن اهتمام خواهیم داشت.

وی با تأکید بر اینکه جوانان می‌توانند در کنار مسئولان در جهت پیشرفت و آبادانی نقش‌آفرین باشند، اظهار کرد: ظرفیت نخبگان جوان در راستای توسعه استان به‌کار گرفته می‌شود.

لازم به ذکر است، در این نشست صمیمی که با حضور جمعی از نخبگان جوان هر شهرستان و فرماندار بدره و معاون فرماندار دره شهر برگزار شد در خصوص راهکارهای جلب مشارکت جوانان در عرصه‌های مختلف بحث و تبادل نظر صورت گرفت.