معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام: ۱۵ هزار جلد کتاب به صورت رایگان توزیع خواهد

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام گفت: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی ۱۵ هزار جلدمعاون کتاب در طول این هفته بین مدارس، مساجد و مناطق محروم استان بصورت رایگان توزیع خواهد شد. منصور محبی با اعلام این خبر اظهار داشت: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی ۱۵ هزار […]

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام گفت: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی ۱۵ هزار جلدمعاون کتاب در طول این هفته بین مدارس، مساجد و مناطق محروم استان بصورت رایگان توزیع خواهد شد.

منصور محبی با اعلام این خبر اظهار داشت: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی ۱۵ هزار جلد کتاب در طول این هفته بین مدارس، مساجد و مناطق محروم استان بصورت رایگان توزیع می‌شود.

وی افزود: این کتاب‌ها در موضوع‌های مختلف نظیر زبان و ادبیات بومی، دفاع مقدس، فرهنگ عمومی، دینی، مذهبی، داستان و رمان است.

معاون فرهنگی رسانه ای اداره کل ارشاد اسلامی ایلام ضمن اشاره به اینکه همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی به صورت نمادین از این کتاب‌ها رونمایی خواهد شد اظهار کرد: همچنبن در این هفته از فعالین، ناشران، نویسندگان فعال، نویسندگان کودک و نوجوان و مروجان کتاب و فرهنگ کتابخوانی، بازدید دوره‌ای از دفاتر نشر، کتابفروشی‌ها، کتابخانه‌های عمومی و شهر کتاب ایلام انجام خواهد شد.