‍ ‍ معاون وزیر و رییس سازمان راهداری: ۹۰ درصد اتوبوس های کشور برای انتقال زوار به مبدا در نظر گرفته شد

معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری کشور گفت :۹۰ درصد اتوبوس های کشور برای انتقال زوار به مبدا در نظر گرفته شده است و تلاش داریم بهترین نوع خدمت را به زوار ارایه دهیم

به گزارش پایگاه خبری شکرستان از ایلام، داریوش امانی روز دوشنبه در نشست ساماندهی پایانه برکت با حضور استاندار ایلام، معاون وزیر نیرو و جمعی از مدیران استان افزود:۹۰ درصد اتوبوس های کشور برای انتقال زوار به مبدا در نظر گرفته شده است و تلاش داریم بهترین نوع خدمت را به زوار ارایه دهیم.

وی ادامه داد:  از امروز شیب ورود زوار کشور از طریق مرزها به ویژه  مرز مهران تند  می شود و اولویت نخست  ما انتقال زوار از مرز مهران به شهرهای مبدا است که برای این مهم برنامه ریزی شده است.

وی افزود: ۷۰۰ دستگاه اتوبوس روز گذشته وارد مهران شد و و از امروز و اولویت نخست ما  مهران و بعد آن مرز شلمچه و سپس سایر مرزها است.

رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور  اضافه کرد: همه تلاش خود را برای رضایتمندی زوار از پایانه مرزی مهران و پایانه برکت به شهرهای مبدا بکار خواهیم گرفت.

امانی گفت: از امروز ظهر ۹۰ درصد اتوبوس ها که برای انتقال زوار از مهران به مبدا در نظر گرفته شده است به مهران خواهند آمد.

وی ادامه  ادامه داد: یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان در حوزه محورهای مواصلاتی حوزه اربعین هزینه شده است و تلاش داریم که پس از اربعین نیز این تلاش ها برای تکمیل زیرساخت ها استمرار داشته باشد.