مهرواره «با نور» دراستان ایلام اجرا می شود

  مهرواره «با نور» دراستان ایلام اجرا می شود ایلام_مسئول قرارگاه بانوان اداره تبلیغات اسلامی ایلام از اجرای مهرواره با نور همزمان با سراسر کشور در استان ایلام خبر داد.   مریم بیگ محمدی اظهار داشت: موضوع این پویش، کنشگری و استفاده از ظرفیت بانوان در حل مسائل محله‌محور است. وی با بیان اینکه طرح […]

 

مهرواره «با نور» دراستان ایلام اجرا می شود

ایلام_مسئول قرارگاه بانوان اداره تبلیغات اسلامی ایلام از اجرای مهرواره با نور همزمان با سراسر کشور در استان ایلام خبر داد.

 

مریم بیگ محمدی اظهار داشت: موضوع این پویش، کنشگری و استفاده از ظرفیت بانوان در حل مسائل محله‌محور است.

وی با بیان اینکه طرح مهرواره با نور با هدف بیان و حل مسئله و گره گشایی برگزار می شود، افزود: علاقه مندان برای ثبت‌نام در این طرح باید عدد ۱ را به سامانه ۵۰۰۰۱۷۵ ارسال نمایند تا لینک ثبت نام و سایت آن به تلفن همراه علاقه مندان ارسال شود.

مسئول قرارگاه بانوان تبلیغات اسلامی استان ایلام در خصوص موضوعات این طرح نیز گفت: ثبت خاطرات بانوان مسجدی، ثبت خاطرات شریکه الامامان و ثبت مسائل مختلف خانواده و حل آنها از موضوعات اصلی مهرواره با نور است.

وی ادامه داد: بانوان دغدغه‌مند که در جهت، تحکیم و تعالی خانواده در محورهای، تحکیم بنیان خانواده، جمعیت و فرزند آوری، واسطه گری ازدواج، سبک زندگی اسلامی، جلوگیری از سقط جنین و طلاق و نیز سایر اقدامات خداپسندانه‌ تلاش می‌کنند، برای ثبت‌نام در این جشنواره، تا ۳۰ مردادماه فرصت دارند، عدد ۱ را به سامانه ۵۰۰۰۱۷۵ ارسال نمایند.

بیگ محمدی افزود: در این طرح از ظرفیت بانوانی که گره‌گشای مشکلات محله هستند، تقدیر می‌شود که در این راستا بانوان فعال محلات، مبلغان حوزوی، سنتی، هیئات‌ مذهبی بانوان، شبکه شریکته الامام ،کانون‌های فرهنگی و تبلیغی بانوان و مداحان و ستایشگران خواهر و همچنین همسران روحانیان و ائمه جماعات و مبلغان حوزوی جامعه هدف قرار گرفته‌اند.

وی در ادامه از دیگر اهداف این مهرواره، سالم‌سازی فضای خانواده و همچنین ایجاد امید در محله با رفع مشکلات و مسائل عنوان کرد.

مسئول قرارگاه بانوان تبلیغات اسلامی استان ایلام تاکید کرد: با توجه به شناخت و توانی که در وجود بانوان است اگر در این حوزه‌ها فعال و به مسائل ورود کنند، شاهد رقم خوردن اتفاقات خوبی در سطح فرهنگی و اجتماعی خواهیم بود چرا که استفاده از این ظرفیت در حل مسائل اجتماعی و تکریم بانوان فعال در این حوزه از جمله مهمترین محورهایی است که سازمان تبلیغات اسلامی در اجرای مهرواره بانور دنبال می‌کند