نجفی سمنانی گفت:پتروشیمی ایلام دین خود را به اشتغال جوانان استان ادا نموده است

حسن نجفی سمنانی مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام دوم فروردین با ابراهیم یعقوبی فرماندار چوار دیدار کرد. به‌گزارش پایگاه خبری شکرستان از ایلام، حسن نجفی‌سمنانی در دیدار با فرماندار چوار با تبریک آغاز سال نو اظهار داشت: در سال ۱۴۰۰ صنعت پتروشیمی موفقیت‌ها و دستاوردهای مهم و ارزشمندی را به نام ایلام ثبت کرد که ثبت رکورد […]

حسن نجفی سمنانی مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام دوم فروردین با ابراهیم یعقوبی فرماندار چوار دیدار کرد.

به‌گزارش پایگاه خبری شکرستان از ایلام، حسن نجفی‌سمنانی در دیدار با فرماندار چوار با تبریک آغاز سال نو اظهار داشت: در سال ۱۴۰۰ صنعت پتروشیمی موفقیت‌ها و دستاوردهای مهم و ارزشمندی را به نام ایلام ثبت کرد که ثبت رکورد تولید و تولید محصول DMDS CHAVAR65 از مهم‌ترین این دستاوردها بود.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام، با بیان اینکه در راستای توجه ویژه به محیط زیست منطقه پروژه دانش‌بنیان ZLD با تکنولوژی برتر و روز دنیا برای کنترل و مدیریت پساپ مجتمع در‌ دست اقدام است ، از استاندار ایلام و کمیته رفع موانع تولید برای صدور مجور ترخیص تجهیزات این پروژه از گمرک تقدیر کرد.

وی با تاکید بر تعامل دوسویه با مردم به عنوان صاحبان اصلی صنعت ادامه داد: ذات صنعت با مزاحمت‌ و آلودگی زیست‌محیطی همراه است که تمام تلاش مجموعه‌ی مدیریت و نیروهای فنی پتروشیمی بر کاهش این مزاحمت‌ها و تبدیل به خدمات و انجام مسئولیت‌های اجتماعی است.

نجفی‌سمنانی به نامگذاری سال ۱۴۰۱ به نام «تولید؛ دانش‌بنیان ، اشتغال‌آفرین» اشاره کرد و با بیان اینکه پتروشیمی ایلام دَین خود را به اشتغال جوانان استان ادا نموده است افزود:بیش از۹۰ درصد شاغلین این مجتمع از فرزندان استان ایلام هستند.

در‌ این دیدار ابراهیم یعقوبی سرپرست فرمانداری چوار نیز بر تعامل سازنده با پتروشیمی ایلام تاکید و در خصوص مسائل مختلف جاری صنایع موجود در شهرستان چوار ازجمله پتروشیمی ایلام، گفتگو نمودند.