نشست برنامه ریزی و هماهنگی تکمیل یادمان شهدای زمین فوتبال چوار برگزار شد

نشست برنامه ریزی و هماهنگی تکمیل یادمان شهدای زمین فوتبال چوار در سالن جلسات اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان ایلام برگزار شد. به گزارش شکرستان به نقل از ایثار از ایلام؛ نشست برنامه ریزی و هماهنگی در خصوص تکمیل یادمان شهدای زمین فوتبال چوار با حضور علی اکبر بسطامی […]

نشست برنامه ریزی و هماهنگی تکمیل یادمان شهدای زمین فوتبال چوار در سالن جلسات اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان ایلام برگزار شد.

به گزارش شکرستان به نقل از ایثار از ایلام؛ نشست برنامه ریزی و هماهنگی در خصوص تکمیل یادمان شهدای زمین فوتبال چوار با حضور علی اکبر بسطامی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی، محمد سبحان حسنی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام، جمال اسدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام، سردار شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) و جمعی دیگر از مسئولان روز چهارشنبه ۷ اردیبهشت ماه، در سالن جلسات اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان ایلام برگزار شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در این نشست ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، گفت: این توفیق خدمت به شهدا از سوی خداوند متعال نصیب ما شده است و امیدوارم بتوانیم در جهت نشر و اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت در استان گام های موثری برداریم.

دکتر جمال اسدی در خصوص یادمان شهدای زمین فوتبال چوار گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در خصوص یادمان شهدای زمین فوتبال چوار اقدامات بسیار ارزشمندی انجام داده است.

وی افزود: برابر دستورالعمل های ابلاغی، احداث و نصب یادمان های شهدا را بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس بر عهده گرفته است، از این رو باید برنامه ریزی های لازم به صورت منسجم صورت گیرد تا اقدامی ارزشمند و ماندگار در جهت معرفی شهدای زمین فوتبال چوار ثبت گردد.