نقره‌داغ ۴۲ متخلف‌ انتخاباتی در کهریزک/ از جزای نقدی متهمان تا ممنوعیت از عضویت در شورای شهر

  ۱۲ آبان ۱۴۰۰ – ۱۸:۵۶ اخبار استانها اخبار استان تهران نقره‌داغ 42 متخلف‌ انتخاباتی در کهریزک/ از جزای نقدی متهمان تا ممنوعیت از عضویت در شورای شهر گروه استان‌ها ‌ـ رئیس دادگاه کهریزک گفت: ۴۲ نفر از متهمان اصلی در زمینه تخلفات انتخاباتی شهر کهریزک به پرداخت جزای نقدی متناسب با میزان تخلفات محکوم […]

 

۱۲ آبان ۱۴۰۰ – ۱۸:۵۶ اخبار استانها اخبار استان تهران

نقره‌داغ 42 متخلف‌ انتخاباتی در کهریزک/ از جزای نقدی متهمان تا ممنوعیت از عضویت در شورای شهر

گروه استان‌ها ‌ـ رئیس دادگاه کهریزک گفت: ۴۲ نفر از متهمان اصلی در زمینه تخلفات انتخاباتی شهر کهریزک به پرداخت جزای نقدی متناسب با میزان تخلفات محکوم شدند.

آرش ناصر پیرسرایی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در ری، با اشاره به برگزاری دادگاه رسیدگی به تخلفات انتخابات در بخش کهریزک اظهار داشت: صبح امروز دادگاه علنی رسیدگی به متهمان انتخابات شورای شهر کهریزک با حضور متهمان برگزار و به اتهامات وارده رسیدگی شد.

 

وی افزود: در این جلسه از دادگاه 42 نفر از متهمان اصلی در زمینه تخلفات انتخاباتی از جمله خریدوفروش آرا و حضور افراد غیر بومی در برخی شعب به پرداخت جزای نقدی متناسب با میزان تخلفات محکوم شدند.

 

رئیس دادگاه کهریزک در ادامه گفت: در برخی پرونده‌ها مجازات تکمیلی 2 سال ممنوعیت از عضویت در شورای شهر نیز برای متهم منظور شد تا شاهد اقدامات این چنینی و بروز تخلفات آسیب زا نباشیم.