اجرای نمایش خیابانی "عتیقه" توسط گروه نمایش راد

نمایش خیابانی با عنوان “عتیقه” ، توسط گروه نمایش راد وابسته به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهران در خیابان طالقانی ایلام اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهران ، نمایش خیابانی با عنوان “عتیقه “، با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ایلام با هنرنمایی گروه هنری راد و استقبال پرشور مردم برگزارشد. مهدی تاجدینی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهران گفت؛ این اجرای خیابانی در راستای کنگره ی […]

به گزارش روابط عمومی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهران ، نمایش خیابانی با عنوان “عتیقه “، با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ایلام با هنرنمایی گروه هنری راد و استقبال پرشور مردم برگزارشد.

مهدی تاجدینی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهران گفت؛ این اجرای خیابانی در راستای کنگره ی ۳۰۰۰ شهید، استان ایلام، و با موضوع دفاع مقدس و ایثار رزمندگان اسلام برگزار شد.

وی افزود، این نمایش به نویسندگی پژمان شاهوردی و کارگردانی مهدی رادپور، بازی هادی چراغی و هدی کفاحی ، اجرا شد و طراحی صحنه و‌ موسیقی آن را هانی چراغی و عذرا چراغی بر عهده داشتند.