نوریان خبر داد:

نوریان از افتتاح و بهره برداری 10 پروژه در پالایشگاه گاز ایلام خبر داد

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از افتتاح و بهره برداری 10 پروژه با اعتباری بالغ بر 190 میلیارد ریال بمناسبت ایام الله دهه فجر در این پالایشگاه خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری شکرستان ، روح اله نوریان در مراسم افتتاح این پروژه ها افزود: این پروژه ها شامل رتروفیت بویلرهای LP پالایشگاه ، احداث محل نگهداری سیلندر آزمایشگاه، اصلاح چرثقیل سقفی پمپ خانه آتش نشانی، تسطیح و بتن ریزی محوطه شوتینگ گوگرد، احداث درب خروجی اضطراری شرقی به محوطه مخازن، طراحی وساخت، نصب و راه اندازی راهبند امنیتی، تعمیر توربین نیروگاه برق، زنگ زدایی و رنگ آمیزی و تعمیرات TK-3810B و تعمیر و نوسازی TK-7001 و تعمیر و بازسازی روتورپمپ شارژ آمین بوده است.

وی با اشاره به اینکه برای اجرای این پروژه ها بالغ بر 190 میلیارد ریال از محل اعتبارات این پالایشگاه هزینه شده است، اظهار داشت: پالایشگاه گاز ایلام در کنار تولید مستمر و پایدار، برنامه های مدونی برای مشکلات زیرساختی در دستور کار قرار داده که به مرور زمان اجرایی می شوند.

همچنین معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری ایلام در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات پالایشگاه گاز ایلام در زمینه تولید پایدار و حمایت از شرکت های دانش بنیان گفت: به برکت نظام و انقلاب اسلامی هر لحظه شاهد پیشرفت پروژه ها در زمینه های مختلف هستیم که انتظار می رود این خدمات برای جامعه هدف بازخوانی شود.

ناصر نجفی با اشاره به اینکه تلاش های شما متخصصان باعث قطع وابستگی به خارج می شود ، افزود: پالایشگاه گاز ایلام در راستای حمایت از تولید داخلی و عدم وابستگی به خارج قدم های قابل قبولی در زمینه های مختلف برداشته که قابل تقدیر و قدردانی است.