هدف اصلی دولت ،سپاه و بسیج خدمت به مردم است

عصر امروز استاندار ایلام با مسئول و مجموعه سازمان بسیج سازندگی سپاه امیرالمؤمنین ( ع ) و رئیس مجمع جهادگران بسیج سازندگی، پیرامون هم افزایی ماموریت‌های گروهای جهادی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری شکرستان استاندار ایلام در این جلسه ضمن قدر دانی از زحمات مجموعه بسیج سازندگی و اهمیت کار جهادی اظهار داشت: اهداف دولت انقلابی در راستای خدمت به مردم هدف مشترک سپاه ، بسیج و دولت است .

بهرام نیا خود را عضوی از مجموعه جهادی بسیج سازندگی خطاب نمود و گفت: نقش بسیج سازندگی در امر محرومیت زدایی ارزشمند است و در هر زمان که برای پیشبرد امور بسیجی عمل نمودیم، موفق شدیم.

بهرام نیا با توجه به تأسیس بسیج سازندگی از سال۷۹ به دستور مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد: بسیج سازندگی از ابتدای تأسیس تا کنون درحوزه‌های مختلف در کشور موفق عمل نموده و نقش بسیج سازندگی سپاه در استان ایلام در زمینه محرومیت زدایی واشتغال زایی شایسته تقدیر است.

استاندار ایلام با تاکید بر استفاده بیشتر از ظرفیت بسیج سازندگی در امر محرمیت زدایی در استان اضافه کرد: دولت در استان آماده هرگونه همکاری و کمک به این نهاد در راستای خدمت رسانی به مناطق محروم است.

وی  افزود :در مجموع هدف دولت و دیگر نهادهای حاکمیتی در استان خدمت به مردم، حفظ تمامیت جمهوری اسلامی، تقویت نظام و ولایت و رهبری است.

در ادامه این نشست مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه امیرالمومنین (ع) ضمن قدر دانی از حمایت‌های استاندار ایلام از مجموعه بسیج سازندگی اظهار داشت: بسیج سازندگی سپاه استان ۱۱۰۰ گروه جهادی و بیش از ۱۱ هزار جهادگر دارد.

وی با اشاره به فعالیت‌های گروههای جهادی در استان عنوان کرد؛ محرومیت زدایی، اجرای طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی ، اشتغالزایی، مقابله با کرونا، مقابله با حوادث و بلایای طبیعی و … از جمله خدمات گروه‌های جهادی می باشد.

وی با اشاره به ساخت یک هزار واحد ساختمانی توسط جهادگران بیان داشت: بیش از ۲۰۰۰ پروژه محرمیت زدایی و… در استان ایلام توسط جهادگران اجرا شده است.

سرهنگ ملک زاده با تاکید بر فعالیت در راستای محرومیت زدایی عنوان کرد: سازمان بسیج سازندگی سپاه استان در راستای امور محوله به ویژه در حوزه محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال پای کار است و از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود.

حسین روح بخش جانشین رئیس سازمان نیز در مصاحبه با پایگاه خبری شکرستان هدف از برگزاری این جلسه را روان‌کاوی و هم‌گرایی ماموریت‌های ، گروه‌های جهادی بسیج عنوان کرد و افزود : این نشست در راستای انجام مأموریت‌های محوله در بحران‌ها، و ارائه گزارشی از عملکرد دوساله گروه‌های جهادی در قالب کمکهای مؤمنانه، توزیع بسته‌های معیشتی، محرومیت‌زدایی در زمینه‌ی فعالیت‌های اقتصاد مقاومتی گروه‌های جهادی به استاندار ایلام ارائه گردید.

وی در پایان افزود : دراین دیدار پیرامون مأموریت‌های آتی در زمینه ماموریت‌هایی که در راستای آب‌رسانی و ایجاد مخازن و پروژه‌ها با مشارکت دستگاه‌های دولتی، توسط گروه‌های جهادی بسیج سازندگی ارائه می شود و همچنین بدست آوردن اعتبارات لازم از قرارگاه‌های محرومیت زدایی با کمک گروه‌های جهادی ، بحث و تبادل نظر شد .

با هم تصاویری از این دیدار را ببینیم