همایش طلایه داران تبلیغ فاطمی برگزار شد

حجت الاسلام محمد علی نجفی با ذکر این مطلب که جهاد تبیین آن روی سکهٔ جنگ روایت هاست ،گفت: رسانه های معاند همین اتفاقات داخلی کشور ما را از منظر خود روایت می کنند بنابراین در کشور ما باید مشکل روایتگری حل شود.

به گزارش پایگاه خبری شکرستان همایش طلایه داران تبلیغ فاطمی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، مبلغین اعزامی از قم، مبلغین برادر و خواهر استان ایلام  ،ومدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی در محل سالن اجتماعات اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.

حجت الاسلام محمدعلی نجفی هدف از برگزاری این همایش را همفکری در راستای جهاد تبیین با محوریت تحولات اخیر کشور و همچنین ایام فاطمیه عنوان کرد و گفت: با توجه به آخرین تحولات کشور و فضای ایجاد شدهٔ ناشی از راه اندازی جنگ ترکیبی توسط دشمنان، ضرورت اهتمام به فریضه جهاد تبیین بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد.

وی تصریح کرد:  ما درگیر اغتشاشاتی هستیم که دو گروه به دو صورت متفاوت آن را تحلیل می کنند .

حجت الاسلام نجفی با عنوان این مطلب که گروه اول نظام را دچار زخم های می دانند که دچار التهاب شده است ،افزود: گروه دوم که تحلیل مقام معظم رهبری را پذیرفته اند، می گویند؛ آنچه باعث شده در سال ۱۴۰۱ این اغتشاشات شکل گیرد ناشی از موفقیت های دولت در یکسال  و چند ماه گذشته است و اگر ما نیز  تحلیل مقام معظم رهبری را پذیرفته ایم باید با روایتگری  موفقیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای مردم تبیین کنیم.

وی با اشاره به اینکه شاید نتایج موفقیت های دولت سیزدهم در حال حاضر برای مردم ملموس نباشد،اضافه کرد : با برنامه های بلند مدتی که دولت سیزدهم دارد و طبق تحلیل مقام معظم رهبری قطعا در آینده شاهد موفقیت های بزرگ نظام هستیم که باعث ناامیدی دشمن شده است و می خواهند خدمات نظام دیده نشود.

حجت الاسلام محمد علی نجفی با ذکر این مطلب که جهاد تبیین آن روی سکهٔ جنگ روایت هاست ،گفت: رسانه های معاند همین اتفاقات داخلی کشور ما را از منظر خود روایت می کنند بنابراین در کشور ما باید مشکل روایتگری حل شود و برای حل این مشکل ابتدا باید خود روایت صحیح را بپذیریم بعد روایتگر وقایع باشیم.

وی با تأکید بر اینکه روایتگران باید بدرستی وقایع را برای مردم بازگو کنند ،خاطر نشان کرد : یک روایتگر موفق باید به گونه ای وقایع را برای مردم تبیین و تحلیل کند که در دل مخاطب جا بگیرد و آن را بپذیرد.

حجت الاسلام نجفی با اشاره به اینکه رسانه های معاند ریشه این اغتشاشات را حجاب و زن اعلام می کنند ،خاطر نشان کرد: در یک نظر سنجی که در مهر ماه امسال برگزار شد؛ ۸۳ درصد مردم اعلام کردند که معتقد به حجاب هستند و آن را قلبا پذیرفته اند و ۷۳ درصد نیز  رعایت کننده حجاب بودند .

وی یاد آور شد : آمار حضور بانوان در اغتشاشات بسیار کم بوده است و تقریبا ۲۳ درصد از اغتشاشگران را قشر  بانوان تشکیل داده اند و این نشان می دهد بانوان ایران عفیفه هستند و حجاب خود را ارج می نهند ،اما رسانه های معاند می خواهند عکس این قضیه را به مردم القا کنند.