واکسیناسیون دانش آموزان بعنوان یک مطالبه عمومی نهادینه شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی: واکسیناسیون دانش آموزان بعنوان یک مطالبه عمومی نهادینه شود/بازگشایی مساجد با اجرای محدودیت های هوشمند امکان‌پذیر است/بازگشایی مدارس نظام آموزشی ما را پویا می کند. به گزارش شکرستان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام جهانگیر رستمزاد در نشست ستاد استانی کرونا که با ریاست معاون سیاسی برگزار شد، با انتقاد […]

معاون هماهنگی امور اقتصادی: واکسیناسیون دانش آموزان بعنوان یک مطالبه عمومی نهادینه شود/بازگشایی مساجد با اجرای محدودیت های هوشمند امکان‌پذیر است/بازگشایی مدارس نظام آموزشی ما را پویا می کند.

به گزارش شکرستان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام جهانگیر رستمزاد در نشست ستاد استانی کرونا که با ریاست معاون سیاسی برگزار شد، با انتقاد از برگزاری مراسمات عزا در محدوده کوچک منازل، گفت: باید تلاش کرد با اجرای محدودیت های هوشمند و مدیریت تجمعات، فاصله گذاری اجتماعی و زدن ماسک زمینه بازگشایی مساجد و گردهمایی های مذهبی با رعایت نکات بهداشتی در جامعه فراهم آید.

وی با تاکید بر افزایش میزان واکسیناسیون از رسانه ها خواست زدن واکسن دانش آموزان را بعنوان یک مطالبه عمومی اولیا مطرح و با تولید محتوا زمینه های فرهنگی انجام کار را در مدارس فراهم اورند.

معاون اقتصادی استاندار و فرمانده قرارگاه کرونا بر رعایت پروتکل ها در محیط مدارس و انجام اقدامات لازم در راستای ایمن سازی جامعه تاکید کرد و ابراز داشت: بازگشایی مدارس و دانشگاهها یک ضرورت اساسی است که نطام آموزشی ما را پویا و کارآمد می کند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برگزاری مراسمات چند روز اخیر و روزهای آینده، قانونمندی های رفتاری ابلاغ و در جاهایی نیز تذکرات لازم مبنی بر دایر نمودن ایستگاه تب سنجی، ایجاد فاصله گذاری اجتماعی، توزیع و زدن ماسک و سایر شیوه نامه های اجرایی داده شد.

جهانگیر رستمزاد با تقدیر از اقدامات موثر کارگروه رسانه ای استان و تشکر از رسانه های رسمی و واقعی بخاطر دغدغه ها، حمایت ها، تولید محتواها، اطلاع رسانی و آگاهی بخشي به مردم، ابراز داشت: رسانه بعنوان بخش جدایی ناپذیر مدیریت مسائل خرد و کلان جامعه، همواره نقش موثری در اتخاذ رویکردها و حل مسائل مختلف دارد.

وی در پایان از همه رسانه ها و نویسندگان استانی فعال در عرصه مدیریت کرونا خاصه آقای خداداد ابراهیمی که همواره با قلمی توانا و روحیه ای منصفانه در تکاپو برای توسعه و آبادانی استان گام بر می دارند تقدیر کرد.