وزیر کشور وارد ایلام شد

وزیر کشور  راس ساعت ۷/۱۹  دقیقه صبح امروز  به منظور شرکت در مراسم تکریم و معارفه استاندار ایلام از طریق فرودگاه شهدای ایلام وارد این استان شد

وزیر کشور  راس ساعت ۷/۱۹  دقیقه صبح امروز  به منظور شرکت در مراسم تکریم و معارفه استاندار ایلام از طریق فرودگاه شهدای ایلام وارد این استان شد

به گزارش خبرنگار شکرستان وزیر کشور در فرودگاه شهدای ایلام در مصاحبه با خبرنگاران اظهار داشت : تمرکز وزارت کشور بر افزایش اختیارات استانداران برای توسعه و پیشرفت تمامی استان هاست‌.

وی تاکید کرد: دولت برنامه دارد در بودجه سال ۱۴۰۱ در صندوق های پیشرفت استانی منابعی را پیش بینی کند تا استانداران بتوانند طرح های عمرانی را با سرعت بیشتری تکمیل کنند.

 سردار وحیدی در ابتدای ورود به ایلام با حضور در مزار شهدای گمنام ایلام به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمود وجهت دیدار با نماینده ولی فقیه در استان راهی دفتر حجت‌الاسلام و المسلمین الله نور کریمی تبار ، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام شد.

حجت الاسلام و المسلمین اله نور کریمی تبار  در دیدار با وزیر کشور گفت:خدمت به مردم ایلام توفیق بزرگی برای مدیران است چرا که این استان معبر عاشقان اهل بیت(ع) است.

نماینده ولی فقیه در استان گفت : ایلام دارای ظرفیت های فروانی است که امیدواریم در دولت جدید به این ظرفیت ها توجه شود.

سردار وحیدی پس از دیدار با امام جمعه ایلام برای شرکت در مراسم تودیع و معارفه استاندار ایلام به سالن شهید حیدری واقع در دانشگاه حرکت نمود.

این دومین سفر احمد وحیدی وزیر کشور دولت سیزدهم به ایلام است، پیش از این وزیر کشور دوم مهرماه به همراه رییس جمهوری و جمعی از اعضای هیات به ایلام سفر کرده بود.

«حسن بهرام‌نیا» روز یکشنبه ۳۰ آبان از هیات دولت به عنوان استاندار ایلام رای اعتماد گرفت و امروز با حضور وزیر کشور، این مسوولیت را از محمد نوذری استاندار اسبق ایلام تحویل خواهد گرفت.

پیش از این محمد نوذری از ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ استاندار ایلام بود.