پُلی که در پی گرفتن جان مردم است

قابل توجه مسئولین مربوطه ؛مردم روستاهای بخش بولی جهت تردد وسایل نقلیه خود،خطر  می کنند و از روی پلی عبور می نمایند که مدتی است ، بر اثر جاری شدن سیل تخریب شده است.

به گزارش پایگاه خبری شکرستان ،در مسیر گنجوان بر اثر بارش نزولات جوی وجاری شدن سیل در ماه‌های گذشته، دو پل تخریب شده است.

یکی از این پل ها بصورت صد درصد تخریب گردیده که هم اکنون در حال بازسازی است و در کنار آن یک جاده خاکی با شیب تند برای عبور خودروها بصورت موقت درست شده است.

پل بعدی که مورد نظر نگارنده است، ما بین دو روستای پاچم و سرچم دهارون قرار دارد و بشدت آسیب دیده ،اما همچنان مورد استفاده مردم این روستاها و گاها مسافرینی است که بدون آگاهی از مشکل اساسی و تخریب شدید پل با بی احتیاطی از پل مذکور عبور می کنند و جان خود و خانواده هایشان را به خطر می اندازند.

هر چند در کنار پل مورد نظر نیز یک راه انحرافی برای عبور خودروها وجود دارد، اما بدلیل عدم نصب علائم هشدار دهنده و علائم رانندگی جهت هدایت رانندگان به سمت «جاده خاکی » همچنین غیر قابل عبور کردن پل تخریب شده توسط متولیان امر ،رانندگان متوجه وجود جاده خاکی در آن محدوده نیستند و احتمال عبور و وجود راه انحرافی را صفر در نظر می گیرند به همین دلیل ریسک عبور از پل را می پذیرند و با وسایل نقلیه خود از روی پل عبور می کنند.

حال تصور کنید یک ماشین سنگین بخواهد از روی این پل وحشتناک عبور کند!؟

لازم است، مسئولان مربوطه موضوع را بررسی و قبل از وقوع حادثه ،مشکل را مرتفع نمایند.