پیام تبریک محمدی شهردار مهران بمناسبت آغاز دهه مبارک فجر

پیام تبریک محمدی شهردار مهران بمناسبت آغاز دهه مبارک فجر

استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ایران همیشه نشان دهنده نیرومندی و عزم سرسخت ملت ایران بوده است. این روزها، هر ساله در دهه فجر، به آن دوران قدرت و اقتدار بسیار ارزشمند توجه ویژه‌ای می‌شود. این دهه که در تقویم ایرانی میان دو روز برجستهٔ تاریخی ۱۲بهمن تا ۲۲ بهمن قرار دارد، نمادی از ایستادگی و تلاش کلان ملت برای احقاق حقوق و آرمانهای خود است.

این روزها فرصتی برای به یاد آوردن شهدا و مجاهدانی است که برای به دست آوردن انقلاب سر بسیج نهادند و تمام خون خود را در راه آزادی فدا کردند. وقتی به دیگر کشورها نگاه می‌کنیم، متوجه می‌شویم که استقلال و خودمختاری را نمی‌توان به راحتی تحقق بخشید و نیاز به قیام و فداکاری دارد. بنابراین، ما باید هر لحظهٔ آزادی در ایران را تجلی و نگاهی متأمل به آینده داشته باشیم و چالشهای بزرگ روبرویمان را با ایستادگی و همبستگی برآورده کنیم.
در این دهه مقدس، آرزو می‌کنم که روزگاری خوشبخت، آرامش بخش و برای همهٔ مردم مهران برپا شود. امیدوارم که آیندهٔ شهر ما با امنیت، پیشرفت و رفاه برای همهٔ شهروندان عرصهٔ عمل گردد و حس تعهد و وفاداری به ارزشهای انقلابی را در همهٔ اقشار جامعه پرورش دهیم.

(با امید روزهای روشن برای انقلاب اسلامی ایران)
مهندس جلال الدین محمدی
شهردار شهر مهران