پیام رییس سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام به مناسبت هفته جهاد کشاورزی

مهندس عزیزان طی پیامی هفته جهاد کشاورزی را خدمت خانواده بزرگ کشاورزی استان ایلام ،بویژه همکاران محترم سازمان و ادارت تابعه تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

◽️فرا رسیدن هفته جهاد کشاورزی (۲۱-۲۷خرداد ماه ) که مصادف است با سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل نهاد مقدس جهاد سازندگی، فرصت مناسبی است تا با مرور تجارب به دست آمده و تبیین ظرفیت ها و توانمندی‌ها در جهت جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی و گشایش در سفره مردم گام برداریم.

◽️نام‎گذاری سال ۱۴۰۳ توسط مقام معظم رهبری به نام‎ «جهش تولید با مشارکت مردم» و فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص حوزه تولید، اشتغال و خودکفایی درکشاورزی و امنیت غذایی کشور در گام دوم انقلاب اسلامی ،حکم “منشور راهبردی تحول بنیادین کشاورزی” را دارد که طبعا این مهم به تأمین امنیت غذایی و در نهایت اقتدار غذایی کشور شتاب مضاعف می‌بخشد.

◽️اینجانب ضمن گرامیداشت و تبریک هفته جهاد کشاورزی ، این ایام فرخنده را خدمت خانواده بزرگ کشاورزی استان ایلام بویژه کشاورزان سختکوش ،تولیدکنندگان،بهره برداران بخش کشاورزی،بازنشستگان و سنگر سازان بی سنگرو… و همچنین همکاران محترم سازمان و ادارت تابعه صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده، رجای واثق دارم که با گسترش فرهنگ و روحیه‌ ی جهادی نیل به اهداف عالیه نظام در این حوزه محقق خواهد شد.

حشمت عزیزان
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام