پیام مدیرکل تعزیرات حکومتی ایلام به مناسبت ایام الله دهه فجر:

دهه فجر انقلاب اسلامي فرصتي براي بازنگري در ارزش‌ها و آرمان‌هاي انقلابي است، ملت بزرگ ایران بعد از سال‌ها مبارزه و استکبارستیزی، با خون خود شجره طیبه انقلاب را آبیاری نمودند و پایه‌های رژیم طاغوتی را در دهه فجر فروریختند. اين روزها، روزهايي ماندگار و فراموش ناشدني در تاريخ ملت بزرگ ماست، روزهاي پيروزي انقلاب […]

دهه فجر انقلاب اسلامي فرصتي براي بازنگري در ارزش‌ها و آرمان‌هاي انقلابي است، ملت بزرگ ایران بعد از سال‌ها مبارزه و استکبارستیزی، با خون خود شجره طیبه انقلاب را آبیاری نمودند و پایه‌های رژیم طاغوتی را در دهه فجر فروریختند. اين روزها، روزهايي ماندگار و فراموش ناشدني در تاريخ ملت بزرگ ماست، روزهاي پيروزي انقلاب اسلامي است. سالگرداین انقلاب یاد آور رشادت ها ، ایثار گری های مردمی است که توانستند با اتحاد و استعانت به خدای متعال گامهای بلندی را در تحقق نظامی پی ریزی کنند که بر گرفته از آرمانهای دین مبین اسلام و رهبری داهیانه حضرت امام (ره ) بود.

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در حالی وارد چهل و پنجمین سال عمر پر برکت خود می‌شود که انوار الهام‌بخش آن سراسر منطقه، وجهان اسلام موجب بیداری ملت‌ها در کشورهای مختلف شده است.

انقلاب اسلامی با هدایت امام خمینی (ره) به پیروزی رسید و با ایثار مردم این نهال نو جان گرفت و امروز با رهبری مقام معظم رهبری نظم اسلامی ما که مردم بسیاری در راه دفاع و رشد آن ایثار کردند جان گرفته است مظهر اقتدار و مقابله با استکبار است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب، امام خمینی (ره) و تمامی شهیدان؛ ایام خجسته دهه فجر را محضر مقام معظم رهبری و ملت قهرمان ایران به‌ویژه مردم شریف استان ایلام تبریک عرض می نمایم. امیدوارم تحت رهبری داهیانه مقام معظم رهبری، انقلاب عزیزمان به حکومت جهانی حضرت قائم آل محمد(عج) متصل گردد. ان‌شاءالله.

سید مهدی محمدی
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ایلام