کشف 8 قبضه سلاح غیر مجاز در آبدانان

کشف 8 قبضه سلاح غیر مجاز در آبدانان فرمانده انتظامی استان گفت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان آبدانان 8 قبضه سلاح غیر مجاز کشف و یک سوداگر مرگ دستگیر شد. سردار “دلاور القاصی مهر” در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در راستاي جلب رضايت شهروندان و افزایش احساس […]

کشف 8 قبضه سلاح غیر مجاز در آبدانان

فرمانده انتظامی استان گفت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان آبدانان 8 قبضه سلاح غیر مجاز کشف و یک سوداگر مرگ دستگیر شد.

سردار “دلاور القاصی مهر” در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در راستاي جلب رضايت شهروندان و افزایش احساس امنیت در جامعه، مأموران انتظامي شهرستان آبدانان، طرح ارتقاء امنيت اجتماعي را با عمليات هاي منسجم و هماهنگ اجرا کردند.

وی افزود : ماموران انتظامی شهرستان آبدانان با رصد اطلاعاتی و استفاده از منابع موفق به کشف 8 قبضه سلاح شکاری غیر مجاز ، 39 عدد فشنگ شکاری ،37 عدد فشنگ جنگی و 2 تیغه خشاب شدند.

فرمانده انتظامی استان ایلام ادامه داد: ماموران بخش مورموری در ادامه اجرای این طرح و حین کنترول محورهای مواصلاتی یک دستگاه وانت نیسان را جهت بررسی بیشتر متوقف و در بازرسی از آن ، 45 کیسه زغال قچاق را کشف کردند.

وی تصریح کرد: از دیگر نتایج این طرح مقتدرانه پلیسی، دستگیری یک سوداگر مرگ و کشف مقادیری مواد مخدر آماده توذیع از این متهم بوده است.

سردار القاصی مهر با اشاره به اینکه در راستای این ماموریت های موفق پلیسی 8 متهم دستگیر و روانه دادسرا شدند ،گفت: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و هرکس بخواهد به هر طریقی به این مهم لطمه ای وارد کند با برخورد قاطع و قانونی خادمان مردم در نیروی انتظامی مواجه خواهد شد.