کلیه برنامه های فرهنگی در شرکت گاز استان بصورت مدون اجرا می شوند

محمود کشاورز گفت: شرکت گاز استان ایلام با پیروی از برنامه های شرکت ملی گاز کشور و در قالب مصوبات ،کلیه برنامه های فرهنگی را بصورت مدون اجرا می کند.

به گزارش پایگاه خبری شکرستان ،صبح امروز دومین جلسه شورای فرهنگی منطقه هفت ،صنعت نفت با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، مسئولان پنج استان غربی کشور ، مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام و دیگر مسئولین و مدیران استانی در هتل زاگرس شهر ایلام برگزار شد.

در این نشست مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام با عنوان این مطلب که مبحث فرهنگی مبحثی چند جانبه و مهم است، اظهار داشت: استان شهید پرور ایلام با مردمانی ولایت مدار و متعهد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ؛تعداد ۳ هزار شهید والامقام را در راه دفاع از کیان انقلاب و اسلام تقدیم کرده است که آمار این تعداد شهید در زمان جنگ تحمیلی نسبت به جمعیت استان آمار قابل توجهی است.

محمود کشاورز با تأکید بر حفظ فرهنگ ایثار و شهادت و ادامه راه و آرمان شهدا ،اقدامات فرهنگی را لازمه کار هر سازمان عنوان کرد و افزود: شرکت گاز استان با پیروی از برنامه های شرکت ملی گاز کشور و در قالب مصوبات ،کلیه برنامه های فرهنگی را بصورت مدون اجرا می کند که از جمله این برنامه های فرهنگی میتوان به ؛ برگزاری مسابقات قرآن، خدمت رسانی به زائران حسینی «ع»،تجلیل از خانواده های شاهد ،جانباز و …غیره اشاره نمود.

وی با ابراز امیدواری از خروجی مثبت جلسات شورای فرهنگی منطقه هفت و تاکید بر فرمایشات نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام مبنی بر برون سازمانی کردن اقدامات موثر فرهنگی ،افزود: اجرای برنامه های فرهنگی تأثیرات بسیار موثر و مثبتی بر سطح جامعه دارد و وقتی این برنامه ها بصورت برون سازمانی اجرا شوند قطعاً شاهد تاثیرات بهتری خواهیم بود که در این راستا شرکت گاز استان ایلام تلاش لازم را خواهد کرد.