گفتمان دولت سیزدهم مردم سالاری دینی ومردم محوری است

استاندار ایلام اظهار داشت : برنامه های دولت سیزدهم مردم سالاری دینی و مردم محوری است.

به گزارش پایگاه خبری شکرستان ، استاندار ایلام صبح امروز ۲ شهریور ماه ۱۴۰۱ در آغازین ساعات هفته دولت به همراه معاونین و مسئولین استانی به مزار شهدای گمنام رفت و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

حسن بهرام نیا در مراسم غبار روبی از مزار شهدای گمنام ،هفته دولت را یادآور دولت مکتبی ، مردم‌ محور ومردم سالار عنوان کرد و گفت :دولت سیزدهم با تاسی از دولت شهید رجایی و شهید باهنر گفتمان و کار خود را آغاز کرد و مردم را در محور کار قرار داد.

وی افزود: از توفیقات این دولت در کنار مردم بودن و مردم سالاری دینی است و پس از سپری شدن یکسال عمر دولت، همه این موارد یکی پس از دیگری مصداق پیدا کرده است.

بهرام نیا تصریح کرد: امروز آمدن ما به این مکان مقدس حاوی پیام مهمی  است وآن تجدید میثاق با شهدای عزیزی است که در یک لحظه در آتش عشق سوختند تا برای اعتلای نظام ، تقویت ارزشهای دینی و برای پاسداشت و حرمت داری شعائر دین جان عزیزشان را فدا کردند .

وی با بیان اینکه آرامش و اقتدار ایران اسلامی،  وعاقبت بخیری جامعه و مردم ما مدیون جانفشانی شهدای عزیز است، افزود:هر چند جسم مطهر شهدا در میان ما نیست ،اما روح بزرگ آنها ناظر بر اعمال وگفتار ماست وما باردیگر آمده ایم تا در مسیر آرمان شهدا و امام راحل (ره) گام برداریم وبا آنها تجدید عهد و پیمان کنیم .

گفتنی است ، استاندار ایلام به همراه معاونین و مسئولین استانی پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدا در دومین برنامه خود  به دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام رفت .