۳۳ بیمار جدید کرونا در استان ایلام شناسایی شد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام از روند صعودی مبتلایان به کرونا ویروس در استان خبر داد و گفت: ایلام همچنان پیشتاز آمار مبتلایان به کرونا است. جاسم محمدی ، با اشاره به افزایش آمار مبتلایان به کرونا در استان ایلام، اظهار کرد: تاکنون تعداد 79 هزار و 151 نفر بیمار مبتلا به کرونا در کل […]

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام از روند صعودی مبتلایان به کرونا ویروس در استان خبر داد و گفت: ایلام همچنان پیشتاز آمار مبتلایان به کرونا است.

جاسم محمدی ، با اشاره به افزایش آمار مبتلایان به کرونا در استان ایلام، اظهار کرد: تاکنون تعداد 79 هزار و 151 نفر بیمار مبتلا به کرونا در کل استان بستری شده‌اند.

وی با بیان آمار بیماران جدید مبتلا به ویروس کرونا در 24 ساعت گذشته، افزود: در این بازه زمانی 33 مورد مثبت جدید بیماری کرونا در استان شناسایی شده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با تاکید بر اینکه در حال حاضر 26 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان ایلام بستری هستند، تصریح کرد: در 24 ساعت اخیر هفت بیمار جدید در بیمارستان‌ها بستری شدند و تاکنون کل آمار بهبودیافته‌ها 77 هزار و 143 نفر بوده است.

محمدی گفت: در 24 ساعت گذشته مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان گزارش  شده و مجموع فوت‌شدگان ناشی از کرونا تا کنون یک هزار و 244 نفر بوده است.